O nas

Kompleks odnowy biologicznej i fizjoterapii “KINESIS” serdecznie zaprasza do korzystania z szerokiej oferty bazy zabiegowej znajdującej się na terenie ośrodka “Olymp”.

Nasza baza zabiegowa jest otwarta dla wszystkich chętnych, chcących podreperować swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

Proponujemy Państwu profesjonalnie prowadzoną rehabilitację i odnowę biologiczną. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz niezbędnym i nowoczesnym sprzętem fizjoterapeutycznym.
Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do osób mających problemy z narządem ruchu. Dotyczy to zarówno starszych, którzy z wiekiem doświadczyli zmian zwyrodnieniowych stawów, jak i osób młodszych u których sprawy urazowe spowodowały dużą dysfunkcję narządu ruchu.

Główną formą rehabilitacji jest gimnastyka indywidualna oraz gimnastyka w basenie. Ta forma usprawniania wspomagana jest zabiegami fizykalnymi, które mają na celu zmniejszenie oraz likwidację objawów bólowych stanów zapalnych, jak również przyspieszenie odnowy biologicznej tkanek.

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów z zakresu elektoterapii, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, hydroterapii, krioterapii oraz masażu leczniczego.

Profesjonalnie prowadzona rehabilitacja i odnowa biologiczna połączona z komfortowymi warunkami hotelowymi ośrodka OLYMP i miłą formą spędzania wolnego czasu na kołobrzeskiej plaży gwarantuje pełną satysfakcję z pobytu.