Masaże kosmetyczne

Masaże kosmetyczne-cennikCzasCena
MASAŻ PLECÓW Z AROMATERAPIĄ 20 min 70 zł
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA Z AROMATERAPIĄ 60 min 130 zł
MASAŻ PLECÓW AROMATYCZNYM OLEJKIEM Z PODGRZANEJ ŚWIECY 30 min 85 zł
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA AROMATYCZNYM OLEJKIEM Z PODGRZANEJ ŚWIECY 60 min 150 zł
MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI 30 min 75 zł
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA GORĄCYMI KAMIENIAMI 60 min 135 zł
MASAŻ PLECÓW STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 30 min 85 zł
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 60 min 155 zł
MASAŻ PLECÓW POŁĄCZONY Z CIEPŁYM OKŁADEM BOROWINOWYM
30 min 85 zł
Masaże kosmetyczne w Pakiecie MIX – Cena 335 zł
Pakiet zawiera


Czas
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA GORĄCYMI KAMIENIAMI 60 min
MASAŻ PLECÓW STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 30 min
MASAŻ CAŁEGO CIAŁA Z AROMATERAPIĄ 60 min

Masaże kosmetyczne polecamy wszystkim, a zwłaszcza  osobom zestresowanym i żyjącym w ciągłym napięciu. Masaże kosmetyczne likwidują napięcie mięśni, dają uczucie odprężenia i relaksu. Pobudzają podskórne mikrokrążenie krwi i limfy oraz ujędrniają i oczyszczają skórę z toksyn.

Masaż  pleców aromatycznym olejkiem z podgrzanej świecy wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę wnikliwie nawilżoną oraz jedwabiście gładką i miękką.

Masaż z aromaterapią to delikatny i subtelny masaż  przy użyciu stężonych olejków aromatycznych. Masaż ten dostępny jest również w pakiecie.

Masaż gorącymi bazaltowymi kamieniami opiera się na głęboko penetrującym cieple, które swym działaniem zapewnia wyjątkowe doznania i korzyści terapeutyczne.  Masaż ten dostępny jest również w pakiecie.

Masaż stemplami ziołowymi wykonywany jest przy pomocy  płóciennych woreczków w kształcie bańki wypełnionych unikalnymi ziołami i nasionami oraz roślinami egzotycznymi, które maczane w ciepłym wonnym oleju powodują wzmożenie pozytywnych odczuć podczas wykonywania masażu. Masaż ten dostępny jest również w pakiecie.

Masaż pleców połączony z ciepłym okładem borowinowym polega na położeniu dwóch ciepłych okładów borowinowych wzdłuż mięśni przykręgosłupowych, których celem jest rozgrzanie, a tym samym i rozluźnienie mięśni jako przygotowanie do efektywniejszego wykonania masażu klasycznego pleców. Masaż pleców w końcowej fazie jest wykonany przy użyciu kosmetycznego kremu do ciała z ekstraktem borowinowym.